ICC Document & publication

Standard ICC Arbitration Clauses (Ukrainian version)

АРБІТРАЖНІ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Сторонам, які бажають зробити посилання в договорі на арбітраж ICC, рекомендується використовувати стандартне застереження, викладене нижче.

АРБІТРАЖНІ ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Сторонам, які бажають зробити посилання в договорі на арбітраж ICC, рекомендується використовувати стандартне застереження, викладене нижче.

  • Стандартне арбітражне застереження ICC
  • Арбітраж ICC без надзвичайного арбітра
  • Багатоступеневі застереження

Сторони можуть змінити застереження відповідно до своїх конкретних обставин. Наприклад, вони можуть обумовити кількість арбітрів, з урахуванням того, що Арбітражний регламент ICC містить презумпцію, що діятиме одноособовий арбітр. Окрім цього, для них може бути доцільним визначити місце та мову арбітражу та право, що застосовується до суті спору. Арбітражний регламент ICC не обмежує сторін у вільному виборі місця та мови арбітражу та права, що застосовується до суті спору.

Share This

The International Chamber of Commerce has launched Incoterms® 2020, an update of the renowned regulations that define the responsibilities of buyers and sellers operating in the international trade system.

Sign up to our news alerts today to receive the latest news and information about the Incoterms® rules.